Профорієнтаційний конкурсно-розважальний захід «Ліга зіркових посмішок»

Ліга зіркових посмішок7 листопада в рамках ХІ тематичної зміни «Кроки безпеки», яка саме проходить в ДП Український дитячий центр «Молода гвардія», спільно з Одеським міським центром зайнятості буде проведено профорієнтаційний конкурсно-розважальний захід «Ліга зіркових посмішок».

Мета заходу ознайомити дітей із професіями як лікар, пожежник, полісмен та рятувальник на воді в розважально-ігровій формі.

Профорієнтаційне конкурсно-розважальне шоу «Ліга зіркових посмішок» буде складатися із двох конкурсів:

— візитка, де команди себе представлять;

— театральний конкурс, де команди презентують професії лікаря, пожежника, полісмена та рятувальника на воді.

В конкурсах змагатимуться команди із таборів «Сонячний» і «Зоряний»:  дві команди дітей «Сонячний удар» і «Швидкі на допомогу» та дві команди педагогів-організаторів «Капітани сонця» і «Гарячі голови».

Між конкурсами команд-учасників свої показові виступи представлять колективи Одеського державного університету внутрішніх справ – вокальний  колектив «Крок до зірок», майстри рукопашного бою та команда КВК «Курортна зона».

У заході також візьмуть участь представники Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба», Управління патрульної поліції в Одеській області, Головного управління Національної поліції в Одеській області, Головного управління ДСНС України в Одеській області.

 

 

 

Координатори заходу:

— відділ активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості, тел. 705-50-47; (моб.067-993-08-22 Діана)

— відділ взаємодії з роботодавцями Одеського міського центру зайнятості, тел. 705-50-27;

— відділ організаційної роботи та архівної справи Одеського міського центру зайнятості, тел. 705-50-45. (моб. 095-395-30-06 Юлія

Автор публикации

не в сети 4 дня

Rekciti

Комментарии: 0Публикации: 5371Регистрация: 11-11-2016
Просмотров: 8

Автор: Rekciti