На Одещині переселенець отримав спадщину, яка знаходиться на тимчасово непідконтрольній території

переселенець отримав спадщинуВідсутність державної реєстрації смерті матері перешкоджала чоловіку, який є вимушено переміщеною особою та мешкає на Одещині, прийняти спадщину та одержати правовстановлювальні документи на неї. Це змусило його звернутись по допомогу до Другого одеського місцевого центру з надання БВПД.

Юрист центру Володимир Смірнов склав заяву про встановлення факту смерті матері клієнта, яка проживала на тимчасово непідконтрольній території, та надав суду письмові докази її смерті, зокрема: лікарське свідоцтво про смерть з копією журналу про його реєстрацію, довідку про причину смерті та довідку про поховання.

Одночасно довів суду, що реєстрація смерті матері заявника в органах реєстрації актів цивільного стану не проводилась, можливості зареєструвати смерть на підставі лікарського свідоцтва про смерть немає, оскільки воно не відповідає визначеній чинним законодавством формі для проведення державної реєстрації смерті. Завдяки фаховим діям юриста системи БПД суд задовольнив вимоги заявника, про що виніс рішення, яке підлягає негайному виконанню.

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звертатися до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 40. Телефон: (048) 726-14-45, (048) 726-14-44.

 

Автор публикации

Комментарии: 0Публикации: 52Регистрация: 03-04-2017
Просмотров: 23