Подарунки новонародженим

Подарунки новонародженимНемовлята, що народилися на Одещині, отримають подарунки вартістю до 5 тисяч

Одеська область отримала 390 «пакунків малюка» для надання породіллям

Одноразову допомогу отримають жінки, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня.

«Одеська область отримала першу партію «бебі-боксів»- 390 штук. Їх розподілено по районах відповідно до кількості отриманих заявок. Така разова допомога забезпечить новонароджених першочергово необхідними речами. Наразі очікуємо другу партію пакунків. Загалом, до кінця року планується отримання понад 8 тисяч таких «бебі-боксів»», — зазначила директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської Лілія Коваленко.

У прес-службі повідомили, що до «пакунку малюка» входять дитячі товари загальною вартістю до 5 тисяч гривень, серед яких — підгузки, пелюшки, одяг, ковдри, іграшки та гігієнічні засоби. Окрім того, «бебі-бокси» містять також інформаційні матеріали щодо догляду за дитиною.

Нагадаємо, з 1 вересня поточного року, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, кожна мама, або інший «законний представник» новонародженої дитини, що виписується з пологового будинку, отримає одноразову допомогу – «пакунок малюка».

 

Джерело:  https://odesa.depo.ua

Автор публикации

не в сети 20 минут

Rekciti

Комментарии: 0Публикации: 5361Регистрация: 11-11-2016
Просмотров: 5

Автор: Rekciti